.

.

Држачи за моливи на Zivdanfu, чаша со моливи, држач за молив за биро, држач за пенкало, десктоп моден држач за молив, украси за држачи, саксија за цвеќиња.

Држачи за моливи на Zivdanfu, чаша со моливи, држач за молив за биро, држач за пенкало, десктоп моден држач за молив, украси за држачи,

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Предност на силиконски материјал : Направено од висококвалитетни држачи за силиконски материјали со храна, без мирис и нетоксичен, не е лесен за носење, анти-лизгање и лесен за бришење на чистењето Голем капацитет и разноврсна употреба : Купот за пенкало за складирање на канцелариски материјал е совршена за складирање на сите моливчиња за пишување и пенкала, владетели, ножици или четки за шминка за табелата за суета. Користењето на тоа за засадување цвеќиња на бирото е добар декор. Одличен додаток одговара на вашата канцеларија, бања, суета и ноќна ноќ. Избор за сладок подарок : Одличен подарок за дете, пријател, наставник и канцелариски колега. Подарокот за организатор на канцелариски материјал е совршен за родендени, назад во училишната сезона, сезоната на дипломирање и Божиќ. Предност на силиконски материјал : Направено од висококвалитетни држачи за силиконски материјали со храна, без мирис и нетоксичен, не е лесен за носење, анти-лизгање и лесен за бришење на чистењето. Голем капацитет и разноврсна употреба : Купот за пенкало за складирање на канцелариски материјал е совршена за складирање на сите моливчиња за пишување и пенкала, владетели, ножици или четки за шминка за табелата за суета.

Други карактеристики

Најдобри понуди