.

.

4U'LIFE 9 мл. Високо транспарентни чаши за сладолед за миленичиња, замрзнати чаши од јогут, чаши за пијалаци, чаши за сундеи со капаци на куполи, 24 комплети

4U'LIFE 9 мл. Високо транспарентни чаши за сладолед за миленичиња, замрзнати чаши од јогут, чаши за пијалаци, чаши за сундеи со капаци на

DEN 175.52

Количина на стоки
Тековен

Издржлива конструкција-оваа чаши изработени со трајни отпорни на пукнатини чиста пластика за миленичиња, оваа ставка е ослободена од хемискиот бисфенол А (БПА) и е безбеден за контакт со храна Идеја за сладолед, пијалоци од фонтана, лимонада, пијалаци, сундеи и повеќе, широко истурени во свадба, забава, бар, канцеларија, семејство и така натаму. Валаниот Rim-A Rapled Rim обезбедува удобно искуство за пиење и веќе е поврзано со безбеден капа на купола за апликации за да се оди. Одлична видливост на производот-Кристално чиста пластична конструкција му дава на овој софтвер за еднократна употреба на резолуција и помага во зајакнување на продажбата на импулсот за сите ваши пијалоци што ги газат жед. Капакот на обликот на куполата за шлаг и препарати, создава тесна, безбедна заптивка за да се спречи протекување и случајни истури 1 „Дупката обезбедува доволно простор за слама за да се обезбеди лесно пиење. Трајни градежни работи-оваа чаши направени со трајно чисто милениче отпорно отпорно Пластика, оваа ставка е ослободена од хемискиот бисфенол А (БПА) и е безбедна за контакт со храна. Идеја за сладолед, пијалоци за фонтани, лимонада, пијалаци, сундеи и повеќе, широко да се избегнат во свадба, забава, бар, канцеларија , Семејство и така натаму. Валената RIM-A Rolled Rim обезбедува удобно искуство за пиење и веќе е поврзано со безбеден капа за вклопување купола за апликации што треба и помага да се зајакне продажбата на импулсот за сите ваши пијалоци што ги газат жедта.

Други карактеристики

Најдобри понуди