.

.

DKKPIA AC/DC адаптер за Toshiba Camileo PA3792U-1CAM PA3893U-1CAM S10 S20 S40 S40 HD Кабел за напојување кабел за напојување PS wallиден полнач за домашни батерии PSU

DKKPIA AC/DC адаптер за Toshiba Camileo PA3792U-1CAM PA3893U-1CAM S10 S20 S40 S40 HD Кабел за напојување кабел за напојување PS wallиден

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100-240 V, 50/60 Hz 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS. Повеќе систем за безбедност многу добро го штити адаптерот за напојување. Вградениот паметен ИЦ ќе го исклучи секогаш кога е преоптоварување, над-напон, прегревање или краток спој и ќе ги заштити вашите уреди од преоптоварување. 【Kindубезно белешка】 Ве молиме потврдете дали моделот на вашиот уред е во согласност со оној во насловот. Ако не сте сигурни, можете да ни испратите е -пошта за консултации. 【Контрола на квалитетот】 Ова е ставка за замена, а не оригинална. Сите сме тестирани пред испорака. DKKPIA AC/DC адаптер за Toshiba Camileo PA3792 U-1 CAM PA3893 U-1 CAM S10 S20 S40 S40 HD камера за напојување кабел кабел PS wallид полнач за домашни батерии Mains PSU. 【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100-240 V, 50/60 Hz. 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS. Повеќе систем за безбедност многу добро го штити адаптерот за напојување. Вградениот паметен ИЦ ќе го исклучи секогаш кога е преоптоварување, над-напон, прегревање или краток спој и ќе ги заштити вашите уреди од преоптоварување.

Други карактеристики

Најдобри понуди