.

.

Ylolul 3 парчиња инспиративен црвен розов wallид украс дрвена црвена роза виси wallидна уметност христијански цитати таа збор знак црвена роза декор декор подарок за дево

Ylolul 3 парчиња инспиративен црвен розов wallид украс дрвена црвена роза виси wallидна уметност христијански цитати таа збор

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Она што ќе го добиете : Содржината на пакетот содржи 3 парчиња женска црвена роза мотивациска wallидна декор со разновидни зборови и модели на црвена роза, доволна количина и разни обрасци можат да ги поддржат вашите дневни потреби за употреба и замена Дизајн на позитивни реченици со црвена роза : Овие канцелариски wallидни уметности за жени се дизајнирани со инспиративни библиски цитати и шема на црвена роза, кога се чувствувате тажни, можете да го погледнете убавиот декор, кој ќе ве расположи и ќе ви донесе охрабрување, удобност и доверба , правејќи го вас и вашата соба полна со позитивен допир. Топло за споделување : Wallидните уметности на Библијата на Библијата Фармхаус можат да се споделат со вашиот пријател, колеги, соседи на забави за домаќинство, домашни собири, забави за одмор или други соодветни прилики, покажувајќи ја вашата грижа и убов. Правилна големина што треба да се примени : Секоја христијанска домашна декор wallидна уметност мери околу 28 x 10 x 0,5 cm/ 11.02 x 3,94 x 0,2 инчи, што е соодветна големина за да висат на wallидот, исто така преносно за да носите и чувате поради мала тежина, без да заземе премногу простор. Сигурен квалитет : Bibleидните декори на стиховите се изработени од квалитетен дрвен материјал, со светло и јасно печатење, отпорни на абење, мазно за допир, отпорен на шок, нема лесно да се деформира или да се скрши, може да ве придружува долго време. Она што ќе го добиете : Содржината на пакетот содржи 3 парчиња женска црвена роза мотивациска wallидна декор со разновидни зборови и модели на црвена роза, доволна количина и разни обрасци можат да ги поддржат вашите дневни потреби за употреба и замена. Дизајн на позитивни реченици со црвена роза : Овие канцелариски wallидни уметности за жени се дизајнирани со инспиративни библиски цитати и шема на црвена роза, кога се чувствувате тажни, можете да го погледнете убавиот декор, кој ќе ве расположи и ќе ви донесе охрабрување, удобност и доверба , правејќи го вас и вашата соба полна со позитивен допир. Топло за споделување : Wallидните уметности на Библијата на Библијата Фармхаус можат да се споделат со вашиот пријател, колеги, соседи на забави за домаќинство, домашни собири, забави за одмор или други соодветни прилики, покажувајќи ја вашата грижа и убов. Правилна големина што треба да се примени : Секоја христијанска домашна декор wallидна уметност мери околу 28 x 10 x 0,5 cm/ 11.

Други карактеристики

Најдобри понуди