.

.

Море винтно сјајно месинг пепел - декоративна цигара од цигари за употреба на домови и канцеларии - канцелариски пепел - AST1

Море винтно сјајно месинг пепел - декоративна цигара од цигари за употреба на домови и канцеларии - канцелариски пепел - AST1

DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Сјаен месинг Убава големина и тежина, цврсти елегантни преносни за вашето домаќинство во табелата, погодно за затворено и на отворено, лесен за носење и чистење. Пеперката е многу практична. Убава големина и тежина, цврсти елегантни преносни за вашето домаќинство во табелата, погодно за затворено и на отворено, лесен за носење и чистење. Пеперката е многу практична. Лесна тежина, лесна за носење, погодно за отворено или затворено. Лесна тежина, лесна за носење, погодно за отворено или затворено. Ештрај е изработен од месинг и има груб и уникатен изглед. Овој едноставен пепелник е прекрасна уметничка декорација за вашата работна површина. Тој е во форма и има совршена големина за да може да се постави каде и да сакате да го поставите. Не е ниту премногу тежок за да го носите лесно или да го подарите на вашата сакана или премногу лесна за да може да застане цврсто. Оваа метална гроздобер цигари од цигари значи одличен подарок за синови, браќа, татковци, дедовци, сопруг и момчиња, дури и жени ако се пушачи.

Други карактеристики

Најдобри понуди