.

.

X-gree 1,25 mm Pitch Metal Memanted Rod Bar Stud M8 X 70mm 8 парчиња (Barra de Rosca Macho Macho de Rosca Roscada de 1,25 mm M8 X 70 mm 8 Piezas

X-gree 1,25 mm Pitch Metal Memanted Rod Bar Stud M8 X 70mm 8 парчиња (Barra de Rosca Macho Macho de Rosca Roscada de 1,25 mm M8 X 70

DEN 1115.20

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : навојна шипка; Материјал : Метал Тежина : 163g; Содржина на пакетот : 8 x навојна шипка. Главна боја : бронзен тон; Големина на низата : M8 x 70mm/0,3 "x 3" (d*l). Вклучена батерија : NO (Atería incluida : No. Pitch : 1,25 mm (Pitch : 1,25 mm. Име на производ : навојна шипка; материјал : метал. : M8 x 70mm/0,3 "x 3" (d*l). Батерија вклучена : Не (atería incluida : No. Pitch : 1,25mm (Pitch : 1,25 mm. на метален материјал, целата нишка. X 70 mm 8 Piezas Nombre del Producto : varilla roscada; материјал : Metalpeso : 163g; Contenido del Paquete : 8 x varilla roscadacolor директор : tono de bronce; tamaño de rosca : m8 x 70mm / 0.3 'x 3' '(d * l (d * l ) atería incluida : nopitch : 1,25 mm.

Други карактеристики

Најдобри понуди