.

.

Сјајна метална метална метална шорцеви на Prethersguide, со високи половини, дискоте за танцување, жешки панталони

Сјајна метална метална метална шорцеви на Prethersguide, со високи половини, дискоте за танцување, жешки панталони

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Сјајни метални шорцеви, изработени од сјајна метална ткаенина, слаба, истегнување, лесен и пријателски за кожата, удобно и дише за носење. Стилски рибарски плен шорцеви за жени, смели метални сјајни ги фаќаат светлата, стилот на форма на форма, прегрнете ги кривините, ги истакнува формата на целосниот задник, зачудувачки и ласкави. Клубната облека за танцување со мини -должина ја прикажува вашата женствена соодветно, дрзок, симпатичен и секси, пар со рива здолниште и врвот на пеперутката од продавницата за Prether Guide, тоа е хитот во забавата. Клупска забава Hotешки плен шорцеви/шорцеви за танцување на пол, изгледајте убаво да се спарите со ками врвови, врвовите на земјоделските култури, врвот на пеперутката, маицата; Рачно миење ладно, суво. Микро шорцеви одлични за танцување, клуб, ривс, фестивал ЕДМ, костуми за Ноќта на вештерките, диско, Марди Грас, Jazzercise Outfit, Cosplay.

Други карактеристики

Најдобри понуди