.

.

Адаптерот за адаптер 16V AC/DC компатибилен со EXTION 360 EXP 48 PRO EXP48PRO Преносен CPAP банка 3.2V/48000mAh/153.6Wh капацитет за полнење на литиум железо батерија 12-24V/2A Полнач за напојување

Адаптерот за адаптер 16V AC/DC компатибилен со EXTION 360 EXP 48 PRO EXP48PRO Преносен CPAP банка 3.2V/48000mAh/153.6Wh капацитет за полнење

DEN 436.80

Количина на стоки
Тековен

Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целосна гаранција за услуга. Подредениот нов глобален адаптер за 16 V AC/DC компатибилен со EXTION 360 EXP 48 PRO EXP48 PRO Преносен CPAP банка 3.2 V/48000m Ah/153.6 WH капацитет за полнење на литиум железо батерија 12-24 V/2 A DC5 V/3 A 9 V/3 A 15 V/3 A 20 V/2.5 A DC16 V Префрлување на електрична енергија кабел кабел PS wallид полнач за домашни батерии на електрична енергија PSU. Влезен напон со широк свет 100-240 VAC 50/60 Hz. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Тестирани единици. Во одлична работна состојба. Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите.

Други карактеристики

Најдобри понуди