.

.

Оние што ги сакаме, не си одат од дрво знаци Божиќ црвена птица мачка за венци дрвена уметност wallид ретро света ноќ дрво wallид виси декоративно за домашна кујна дневн

Оние што ги сакаме, не си одат од дрво знаци Божиќ црвена птица мачка за венци дрвена уметност wallид ретро света ноќ дрво wallид виси декоративно

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

*【Мерење на големината】 „Оние што ги сакаме не заминуваат“ мерки за знаци 10x8in приближно *【Материјал】 Направен од чисто природно дрво. Висококвалитетно печатење на дрвени плакети за емисии јасни и живописни текстови за да се осигурате дека секој може да го прочита со лесно. Да се ​​обрне внимание на влагата ако сакате да користите на отворено. *【Лесен приказ】 Лесно е да се закачите од претходно инсталираните куки за висина на Sawtooth во задниот дел или прикажување во вашата омилена лента или полица. *【Одличен подарок】 Ретро декор знак е убав подарок за Божиќ, Денот на благодарноста, свадбата, роденденската забава, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на вineубените, Божиќ, новогодишната декорација. Исто така убава декорација или украсување на домаќинството за вашите пријатели или членови на семејството . *【Квалитетна услуга】 Брза по услугата. Ако треба да прилагодите, испратете е -пошта за да не контактирате! 100 процентни задоволни услуги!. *【Мерење на големината】 „Оние што ги сакаме не заминуваат“ мерки за знаци 10x8in приближно. *【Материјал】 Направен од чисто природно дрво. Висококвалитетно печатење на дрвени плакети за емисии јасни и живописни текстови за да се осигурате дека секој може да го прочита со лесно. Да се ​​обрне внимание на влагата ако сакате да користите на отворено. *【Лесен приказ】 Лесно е да се закачите од претходно инсталираните куки за висина на Sawtooth во задниот дел или прикажување во вашата омилена лента или полица. *【Одличен подарок】 Ретро декор знак е убав подарок за Божиќ, Денот на благодарноста, свадбата, роденденската забава, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на вineубените, Божиќ, новогодишната декорација. Исто така убава декорација или украсување на домаќинството за вашите пријатели или членови на семејството .

Други карактеристики

Најдобри понуди