.

.

Миг МАГ Заварување Храна Ролери Жица Погон Тркало 0.6 мм 0.8 мм 1.0 Мм Кнурл К Жлеб За Челик Алуминиум Флукс Кабел Жица Заварување Машина Додаток Лемење Снабдување

Миг МАГ Заварување Храна Ролери Жица Погон Тркало 0.6 мм 0.8 мм 1.0 Мм Кнурл К Жлеб За Челик Алуминиум Флукс Кабел Жица Заварување

DEN 167.84

Количина на стоки
Тековен

Овие ролки се користат за хранење на миг жица на машини за заварување, се вклопува директно на вратилото на моторот Извиткан жлеб погоден за флукс јадро жица (без гас). Материјал : Стврднат челик. Погоден за многу стандардни градежни миг заварувачи. Ние ќе ви ја обезбедиме нашата најдобра услуга. Доколку има некаков проблем со квалитетот со производите што ги добивате, ве молиме контактирајте не веднаш за да го решите проблемот за вас. Овие ролки се користат за хранење на миг жица на машини за заварување, се вклопува директно на вратилото на моторот. Извиткан жлеб погоден за флукс јадро жица (без гас). Материјал : Стврднат челик. Погоден за многу стандардни градежни миг заварувачи. Ние ќе ви ја обезбедиме нашата најдобра услуга. Доколку има некаков проблем со квалитетот со производите што ги добивате, ве молиме контактирајте не веднаш за да го решите проблемот за вас. Сосема ново И висококвалитетно Име : Големина На Ролна За Напојување Со Жица За Заварување миг : 30*10*10мм Тип : 0,6-0,8 мм, 0,8-1,0 мм Жлеб : К - Жлеб К Жлеб За Флукс жици Карактеристики : - Овие ролки се користат За хранење на миг жица на машини за заварување, се вклопува директно на вратилото на моторот.

Други карактеристики

Најдобри понуди