.

.

Бакар Обичен стакло-Вриндаван Чаршија

Бакар Обичен стакло-Вриндаван Чаршија

DEN 348.80

Количина на стоки
Тековен

Спецификација : - Материјал : Челичен Бакар, Тежина : приближно 130 грама, Висина -3,5"Инчи, Ширина : - 2,8"Инчи, Капацитет - 250 МЛ Подобрете Го вашиот декор За Дом И Кујна со ова античко Елегантно Дизајнерско Стакло. Инструкции за чистење : (а). Внатре : Ставете малку питамбри во прав со Топла вода во тамблерот. Исплакнете добро неколку минути со мека крпа, а потоа исчистете со нормална вода (б). Надвор : бидејќи ова е направено од челик однадвор, не бара одржување однадвор. Бакарни Производи Оцрнуваат/оксидираат Со текот на времето, Ова Е Природно за бакарни производи. Ве молиме следете го упатството за нега за чистење на бакарни производи. Примерок Бакар Прашок За Чистење и упатство за употреба е обезбедена со секоја нарачка. Предупредувања : Не користете Ја Машината за складирање освен вода. Спецификација : - Материјал : Челичен Бакар, Тежина : приближно 130 грама, Висина -3,5"Инчи, Ширина : - 2,8"Инчи, Капацитет - 250 МЛ. Подобрете Го вашиот декор За Дом И Кујна со ова античко Елегантно Дизајнерско Стакло. Инструкции за чистење : (а). Внатре : Ставете малку питамбри во прав со Топла вода во тамблерот. Исплакнете добро неколку минути со мека крпа, а потоа исчистете со нормална вода (б). Надвор : бидејќи ова е направено од челик однадвор, не бара одржување однадвор. Бакарни Производи Оцрнуваат/оксидираат Со текот на времето, Ова Е Природно за бакарни производи. Ве молиме следете го упатството за нега за чистење на бакарни производи.

Други карактеристики

- Material:
Steel Copper, Weight

Најдобри понуди