.

.

Соработници Пулсар-Е електричен чешел врзивно средство

Соработници Пулсар-Е електричен чешел врзивно средство

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Електричен врзивно средство за чешел А4 Капацитет на електричен удар од 15 лист. Прирачник за 300 листови со чешел со 38мм. Вертикално оптеретување на документот. Идеално за давање професионална завршница на презентации, испади на раце и предлози брзо и лесно; Binder Pulsar-E 300 Electric Binder Binder е неопходна канцеларија. Наменето за редовна употреба во мала канцеларија; Pulsar-E 300 ви дозволува да удрите до 20 листови хартија во исто време и да врзувате вкупно до 300 страници. Со користење на вертикално вчитување на листовите и прилагодлив водич за работ, можете точно да го усогласите вашиот документ подготвен за удирање. Копчето за електричен удар значи дека можете да удрите со леснотија и аголниот чешел гребло ви овозможува непречено да ги вчитате чаршавите на чешелот (максимална големина 38 мм). Pulsar-E 300 доаѓа со послужавник за складирање со патентиран чешел и мерка на документи за брз избор на резервни материјали за правилна големина и фиока за чипови што автоматски пука се отвора кога е полн.

Други карактеристики

Најдобри понуди