.

.

Нов LON0167 топлина што се намалува со жица со цевка за завиткување на кабелски ракав за ефикасност од 5 метри долга 1,5 мм внатрешна диа црна црна боја

Нов LON0167 топлина што се намалува со жица со цевка за завиткување на кабелски ракав за ефикасност од 5 метри долга 1,5 мм внатрешна диа црна

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Земја на (трајно во употреба) производство : Кина; Материјал : Полиолефин Нето тежина : безгрешна 6 G; Содржина на пакетот : 1 x Неискрена цевка за намалување на топлината. Внатрешен дијаметар : Внимателно избрани 1,5мм / 0,06 "; Смалување на односот на умот : 2 : 1. Должина (приближно приближно.4ft; Главна квинтесенцијална боја : црна. Ретардант на пламен совршен во ниво на изработка : V - W-1; намалете ја уредната температура : 125c. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, Ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Благодарам! Ниското темпо на намалување ја подобрува ефикасноста на производството на умерена цена.Suitable за разни електрични изолации и сврзување на кабли и конектори и широко се применува за поврзување или ракување со крај, електрична жица, изолација и прицврстување на електрична жица, корозија-доказ на метални шипки или цевки и цевки и цевки и цевки и цевки Заштита на антена.

Други карактеристики

Најдобри понуди