.

.

Вентилаторот на таванот OMGPFR со ламби, LED тавански-фанови осветлување со затемнување со далечински управувач модерни тивки тавански вентилаторни светла за прилаго?

Вентилаторот на таванот OMGPFR со ламби, LED тавански-фанови осветлување со затемнување со далечински управувач модерни тивки тавански вентилаторни

DEN 1284.80

Количина на стоки
Тековен

☽ Класичен дизајн : Модерни LED невидливи вентилаторни светла со едноставни линии, голем дијаметар од 55 см, можат да уживаат во пријатно светло искуство, освежувачки простор, да ја отстранат глупоста топлина и да обезбедат светла и удобна околина во затворен простор ☽ LED светло со три бои : LED светлосна лента со висока светлина, висока трансмисија на светлина, униформа светлосна трансмисија, светла, но не и блескава, контролирана од далечинскиот управувач, се користи како вентилатор, и се користи за осветлување, потребна е само една светлина, која е потребна, која е потребна, која е потребна само една светлина, која е потребна, која е потребна само една светлина, која Заштедува простор. ☽ Висококвалитетни материјали : висококвалитетна акрилна абажур, издржлива метална заграда и сечила на вентилаторот на ABS, тврда и отпорна на висока температура; Чист бакар мотор, тивок дизајн со силна моќност, стабилна работа, безбедност, долг животен век, мала потрошувачка на енергија, извор на светлина за заштеда на енергија. ☽ Мулти-функција : 3 видови на температура на бојата и осветленоста може да се прилагодат по волја; може автоматски да се темпира, да се постави на 1 час / 2 часа / 4 часа; Три-брзински прилагодлив (ветер / ветер со мала брзина на ветер / средна брзина / ветер со голема брзина), голема површина на снабдување со воздух, така што добар циркулација на воздухот. Чувајте го воздухот свеж на сите времиња. ☽ Совршена декорација : Исклучително појавување, користете кога ќе заспиете ноќе, донесувајќи здрава и удобна околина за спиење за вашето семејство. Може да се смести во спалната соба, студиската соба, детската соба, трпезаријата, дневната соба, кафуле или други места за осветлување, областа за осветлување е 10-20 квадратни метри. ☽ Класичен дизајн : Модерни LED невидливи вентилаторни светла со едноставни линии, голем дијаметар од 55 см, можат да уживаат во пријатно светло искуство, освежувачки простор, да ја отстранат глупоста топлина и да обезбедат светла и удобна околина во затворен простор. ☽ LED светло со три бои : LED светлосна лента со висока светлина, висока трансмисија на светлина, униформа светлосна трансмисија, светла, но не и блескава, контролирана од далечинскиот управувач, се користи како вентилатор, и се користи за осветлување, потребна е само една светлина, која е потребна, која е потребна, која е потребна само една светлина, која е потребна, која е потребна само една светлина, која Заштедува простор. ☽ Висококвалитетни материјали : висококвалитетна акрилна абажур, издржлива метална заграда и сечила на вентилаторот на ABS, тврда и отпорна на висока температура; Чист бакар мотор, тивок дизајн со силна моќност, стабилна работа, безбедност, долг животен век, мала потрошувачка на енергија, извор на светлина за заштеда на енергија.

Други карактеристики

Најдобри понуди