.

.

Нов Лон0167 Компјутерски КОМПЈУТЕР Избрана Графичка Картичка Извиткана сигурна ефикасност Завртки За Палецот Сребрен Тон М3х6мм 10 парчиња

Нов Лон0167 Компјутерски КОМПЈУТЕР Избрана Графичка Картичка Извиткана сигурна ефикасност Завртки За Палецот Сребрен Тон М3х6мм 10

DEN 889.60

Количина на стоки
Тековен

Големина На конец : (издржлив во употреба) М3 х 6мм/0,12" х 0,24"(Д*Л); (најнова технологија) Вкупна Должина : производ од Висока класа 12мм/0,47" Тежина : 15гр; Беспрекорно Име На Производот : Завртка За Палецот. Материјал : Алуминиум Внимателно избрана Легура; Содржина На Пакетот : 10 парчиња завртка за палецот х. Теренот на конецот : совршен 0,5 мм; Боја : Сребрен тон. Тема на варијација : совршена Во Боја на изработка. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Достапна / Изборна Боја : , Небо Умерена цена Сина, Зелена, Вино Црвена, Портокалова, Златен Тон, Фушсија, Сребрен тон, Црна, Виолетова изработка завртките се дизајнирани да се препорачуваат затегнати и олабавени рачно.

Други карактеристики

Најдобри понуди