.

.

Girking 2 машки RCA стерео аудио кабел со USB кабел за полнење, компатибилен со iPhone/iPod/iPad/Port Port, за автомобил/засилувач/домашен театар/звучник и повеќе

Girking 2 машки RCA стерео аудио кабел со USB кабел за полнење, компатибилен со iPhone/iPod/iPad/Port Port, за автомобил/засилувач/домашен

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

【Кабел за полнење со USB】 Аудио кабел за пиење доаѓа со кабел за полнење USB Можете да поврзете полнач за да го наполните вашиот мобилен телефон или таблет кога го користите, така што не треба да се грижите за истекување на моќност додека свирите музика. 【Широко компатибилност】 Girking 2 RCA аудио кабел компатибилен со i Phone 13/Mini/Pro/Pro Max, i Phone 12/Mini/Pro/Pro Max, i Phone SE 2, i Phone 11/Pro/Pro Max, i Phone XR/XS/XS MAX , i Phone 8/8 Plus/X, i Phone 7/7 Plus, i Phone SE, i Pad Air 3/2, i Pad 2021/2020/2018/2017, i Pad Mini 5/4/3, i Pod Touch. 【Материјали со висок квалитет】 Користење на еколошки еластичен материјал TPE, адио -кабел за зачувување на 2 RCA минува 10000+ тестови за свиткување и може да издржи каков било пресврт, затегнување и затегнување. Златни конектори и алуминиумски легури се спротивставуваат на корозијата и обезбедуваат оптимален квалитет на звукот. Продолжениот дизајн на зглобот на жицата го штити аудио кабелот 2 RCA од свиткување. 【Фантастичен квалитет на аудио】】 girking 2 RCA аудио кабел ви нуди извонредно стерео звучно искуство за вас. Комбинира емајлирани бакарни проводници, алуминиумски легури, 24к злато-позлатени конектори со двојни штитници за да го заштити аудио сигналот од RF, EM и мешање на јамката на земја за време на преносот и да обезбеди без бучава и ултра-чист квалитет на звукот. 【Купете со доверба】 Убедени сме во нашиот производ, така што нудиме гаранција од 12 месеци и 100% гаранција за враќање на пари. Со разумна цена и солиден квалитет на градење, Girking 2 RCA аудио кабел е нешто што треба да размислите дали ви треба премија и издржлив RCA кабел за вашиот домашен стерео систем. 【Кабел за полнење со USB】 Аудио кабел за пиење доаѓа со кабел за полнење USB. Можете да поврзете полнач за да го наполните вашиот мобилен телефон или таблет кога го користите, така што не треба да се грижите за истекување на моќност додека свирите музика.

Други карактеристики

Најдобри понуди