.

.

Zuqiee Shoe Rack Природна бамбус Едноставна полица за складирање Мулти-слој замена за чевли за чевли со повеќе функции за складирање на решетки за чевли

Zuqiee Shoe Rack Природна бамбус Едноставна полица за складирање Мулти-слој замена за чевли за чевли со повеќе функции за складирање на решетки

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Повеќеслојно складирање, силен капацитет за носење, добар квалитет, сите видови на висококвалитетни материјали, внимателно изградени Висококвалитетна обработка и производство, стилски дизајн со внимание на детали, слоевит производство на хардвер за засилување. Направено од висококвалитетни материјали, структурата е цврста и стабилна, лесна за движење и чиста. Оваа решетка за чевли е задолжителна за оние кои сакаат да го задржат својот простор за живеење во ред. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе дадете се од себе за да ви обезбедиме најдобра услуга. Нашата компанија ќе ви ја достави стоката што е можно поскоро, логистичката брзина е побрза од веб -страницата. Повеќеслојно складирање, силен капацитет за носење, добар квалитет, сите видови на висококвалитетни материјали, внимателно изградени. Висококвалитетна обработка и производство, стилски дизајн со внимание на детали, слоевит производство на хардвер за засилување. Направено од висококвалитетни материјали, структурата е цврста и стабилна, лесна за движење и чиста. Оваа решетка за чевли е задолжителна за оние кои сакаат да го задржат својот простор за живеење во ред. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања, ние ќе дадете се од себе за да ви обезбедиме најдобра услуга. Нашата компанија ќе ви ја достави стоката што е можно поскоро, логистичката брзина е побрза од веб -страницата.

Други карактеристики

Најдобри понуди