.

.

Fan Ye 1/2/4PCS Монитор WiFi Camera 10x Зоум безбедносна камера HD 2MP безжичен домашен CCTV затворен фотоапарат ноќна визија нас приклучок 4PCS камера

Fan Ye 1/2/4PCS Монитор WiFi Camera 10x Зоум безбедносна камера HD 2MP безжичен домашен CCTV затворен фотоапарат ноќна визија нас

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

【2 MP Wi Fi IP камера】 Наменета за безбедност во затворен простор со висока резолуција 2*2 MP, сите заробени од оваа камера ќе ви бидат претставени преку течни видеа (Забележано : Камерата работи само со 2,4 G Wi Fi, без поддршка 5 G мрежа). 【Паметна тава/навалување/зумирање】 Обезбедување на 355 ° хоризонтална и 90 ° вертикална ротација со 10x хибриден оптички + дигитален опсег за гледање на зумирање за да постигнете скоро 360 ° панорамско искуство за гледање. Подгответе го секој агол на вашето место. 【Паметно откривање на движење】 Кога ќе се открие движење, камерата веднаш ќе испрати известување и ќе го сними видеото на вашиот телефон или на вашиот облак. Може да се најавите во апликацијата за да видите што се случува во реално време и никогаш да не се грижите за нешто важно, Може да поставите човечко тело или режим на аларм за лице или движење според вашата потреба. 【Исчистете го ноќното гледање】 Камерата опремена со IR LED диоди, дури и во теренот темни со ноќно видување растојание до 10 метри. 【Два начини на складирање】 SD -картичката и складирањето на облак се достапни и по избор, чувајте ги сите ваши 24 часа / 7деми за безбедност.

Други карактеристики

Најдобри понуди