.

.

Ретро -печатени со растојани ленти за жени во Баласами, вкрстени грб, притиснете го гроздобер бикини за капење само врвови

Ретро -печатени со растојани ленти за жени во Баласами, вкрстени грб, притиснете го гроздобер бикини за капење само врвови

DEN 351.84

Количина на стоки
Тековен

Нашите производи поставени со професионални дизајнери кои поседуваат свежи идеи, високо квалитетен материјал од сигурен снабдувач и напредни фабрики Ние сме посветени на создавање разни видови на облека за пливање, како што се одделен бикини, 2 парчиња костими за капење, костум за капење и дното на пливање, итн. Предлози, барања и задоволство од негувани клиенти би биле нашата голема чест и моќна мотивација во долготрајните развој. Затворање на копчињата. Не бели, миење на рацете, сува линија. Материјал : Chinlon + полиестер. Големина : Проверете ја табелата со големина подолу или контактирајте не за повикување. Бојата може да варира како резултат на поставките за мониторин, монитор на дефиниции за пиксели. Совршен за забави за пливање, тропски одмори, лето, плажа и сиромашна со висок квалитет. Грижа за облека : Препорачано миење на рацете со ладна вода / не бели / виси или да се исуши. Затворање на копчињата.

Други карактеристики

Најдобри понуди