.

.

Zeonhei 6 парчиња брза безбедност на очите Snap кука, не'рѓосувачки челик 304 не'рѓосувачки челик за подигнување на кука за местење, додаток за местење, 0,2T, кука за лизгање н

Zeonhei 6 парчиња брза безбедност на очите Snap кука, не'рѓосувачки челик 304 не'рѓосувачки челик за подигнување на кука за местење,

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Цврст и издржлив - Куката за грабање е изработена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, силен и издржлив, не е лесен за оштетување, со голема јачина и силни карактеристики на оптоварување Безбеден дизајн - Опремена со брава што се вчита, куката за кревање од не'рѓосувачки челик е лесно да се прикачи безбедно и брзо да се ослободи. Тоа прави добра работа за да го спречи ланецот да не падне од куката. Голем дизајн на отворање за лесна инсталација. Капацитет на оптоварување - Оценката на тежината на куката на кран е 440 bs / 0. Куката за грабнување е лесна за навој и виси. Должина е 3,5 ”со грло со дијаметар од 0,8”. Брза безбедносна кука за безбедност на очите со 0,7 ”тркалезна очеви. Повеќекратни намени - Куки со тешки бродови се одличен додаток за местење. Тие се користат во разни машини за кревање инженерство, металуршка и рударска опрема, ракување со пристаништа, логистика и транспорт, кревање, кревање и влечење на рударските претпријатија, итн. По продажбата - ако не сте задоволни од куката за лизгање на очите со брава, ве молам Слободно можете да не контактирате. Услугата за враќање на парите од 30 дена им овозможува на клиентите да купат почит, удобно за употреба, без грижи. Цврст и издржлив - Куката за грабање е изработена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик, силен и издржлив, не е лесен за оштетување, со голема јачина и силни карактеристики на оптоварување. Безбеден дизајн - Опремена со брава што се вчита, куката за кревање од не'рѓосувачки челик е лесно да се прикачи безбедно и брзо да се ослободи. Тоа прави добра работа за да го спречи ланецот да не падне од куката. Голем дизајн на отворање за лесна инсталација. Капацитет на оптоварување - Оценката на тежината на куката на кран е 440 bs / 0. Куката за грабнување е лесна за навој и виси. Должина е 3,5 ”со грло со дијаметар од 0,8”. Брза безбедносна кука за безбедност на очите со 0,7 ”тркалезна очеви. Повеќекратни намени - Куки со тешки бродови се одличен додаток за местење.

Други карактеристики

Најдобри понуди