.

.

Партија Најважен Н658342 Божествени Бели Пластични Плочи со Сребрен Раб, 6,

Партија Најважен Н658342 Божествени Бели Пластични Плочи со Сребрен Раб, 6,

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Елегантен пресврт на класична бела чинија; рачно перење; еднократно; за еднократна употреба за брзо чистење по забавата Идеален за угостителство, услуга за храна, излети, свадби, бифе, семејни собири и секојдневна употреба. 6 пакувања од 70 плочи за вкупно 420 плочи. Од прибор за јадење, прибор за јадење и чаши за сервирање, навлаки за маса и многу повеќе, Најважните Работи за Забави ги имаат на располагање вистинските најважни страни за забави . Елегантен пресврт на класична бела чинија; рачно перење; еднократно; за еднократна употреба за брзо чистење по забавата. Идеален за угостителство, услуга за храна, излети, свадби, бифе, семејни собири и секојдневна употреба. 6 пакувања од 70 плочи за вкупно 420 плочи. Од прибор за јадење, прибор за јадење и чаши за сервирање, навлаки за маса и многу повеќе, Најважните Работи за Забави ги имаат на располагање вистинските најважни страни за забави . Белите пластични чинии за Забави со прекрасен сребрен акцентиран раб додаваат елеганција на секој настан.

Други карактеристики

Најдобри понуди