.

.

Wifi Продолжувач Сигнал Засилувач 1200Mbps 2023 Најновиот WiFi Засилувач/Wifi Опсег Продолжувач Опфаќа до 9000 Квадратни Метри.ft&засилувач; 45 Уреди WiFi Засилувач, WiFi Повторувач с?

Wifi Продолжувач Сигнал Засилувач 1200Mbps 2023 Најновиот WiFi Засилувач/Wifi Опсег Продолжувач Опфаќа до 9000 Квадратни Метри.ft&засилувач;

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

?●Врвно Продолжување На Пенетрација+ 2023 Најновата генерација wifi екстендер е опремен со 4 надворешни антени со голема добивка за покривање од 360 степени до 9000 квадратни метри Продолжениот сигнал лесно продира во бетонски ѕидови и подови за да достигне слепи точки како што се спални, подови, бањи, гаражи, подруми и градини. Секогаш имајте стабилна Интернет врска во вашата градина или на вашиот трем!. ?€ Со Голема брзина Wi Fi со двојна лента fifi засилувач НА сигнал ЗА продолжување WIFI со чип со високи перформанси може да поддржува два различни опсези од 5,8 GHZ и 2,4 GHZ соодветно, додека поддржува двојна лента во една технологија со посилни анти-пречки, највисоката стапка на пренос на двојна лента во една е до 1200 Mbps (5,8 G/867 Mbps и 2,4 G/300 Mbps), максимизирање на подобрете го квалитетот НА вашата мрежа И намалете Ја Загубата НА пренос НА Податоци. ?●Поддржете повеќе од 45 видови уреди поврзани во исто време ● Засилувачот На Интернет е опремен со порта LAN/WAN што поддржува таблети, лаптопи, паметни Телевизори, безбедносни камери, печатачи и други уреди за поврзување, обезбедувајќи молскавичен Интернет за паметните уреди на вашиот дом и никогаш не треба да се грижите за исклучување од внатрешната мрежа на вашиот дом. ?●Брзо Поставување И Ресетирање ● вклучете ЈА ФУНКЦИЈАТА WPS на Вашиот Интернет Повторувач и Рутер и лесно поврзете паметни уреди во вашиот дом во рок од 8 секунди за да го проширите Wi Fi со високи перформанси на секој агол од вашиот дом.КОПЧЕТО WPS има и вградена функција за брзо ресетирање, долго притискајте го КОПЧЕТО WPS 10-15 секунди за брзо враќање на производот во фабрички поставки. ?●5 Начини На Работа ● засилувач На Интернет сигнал поддржува режим на повторувач/АП/мост/клиент/рутер, кој може да ги менува режимите на апликација според различни средини и потреби и во основа може да ги задоволи потребите за вмрежување во домот. Продолжувачот на опсегот Wi Fi е во согласност со стандардниот протокол 802.11 ac/a/b/g/n, кој е компатибилен со повеќето рутери, APs и портали на пазарот, овозможувајќи интерконекција на внатрешната мрежа во домот. ?●Два методи за инсталација, нема потреба да бидете технолошки такт 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди