.

.

Случај од 600 до 3.000 Гнездо Серолошки Пипети, Индивидуално Завиткани, Стерилни

Случај од 600 до 3.000 Гнездо Серолошки Пипети, Индивидуално Завиткани, Стерилни

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Детали за производот : гнездо серолошките пипети се направени од полистирен со висока јасност Овие серолошки пипети се стерилни и индивидуално завиткани. Тие можат да се користат и во експериментите за ткивна култура и во бактериската култура.Карактеристики : Индивидуално завиткана лента со Кодирани Бои За идентификација Негативни дипломирања За дополнителен волумен Стерилизиран со Не-пироген, нецитотоксичен и не-хемолитичен филтер за Полиолефински влакна без Е-зрак ЗА да се намали контаминацијата SKU#Волумен (m L)Должина (mm)Стерилен/пакет/case NEST SKU#LS01221280 Yes5003000324001 LS01232280yes4002400325001ls01245340yes200800326001ls012510339yes200800327001ls012625309yes200800328001ls012750344yes100600329001shipping информации SKU#Димензии На Испорака Lx Wx H (инч)Тежина На Испорака (lbs) LS012227x14x1634 LS012319x14x2244ls012424x9x1622ls012517x17x1425ls012622x15x1935ls012720x17x2340.

Други карактеристики

Најдобри понуди