.

.

БХ КОЗМЕТИКА 12 Парче Кристално Кварц Четка Во Собата, Розова

БХ КОЗМЕТИКА 12 Парче Кристално Кварц Четка Во Собата, Розова

DEN 816.64

Количина на стоки
Тековен

12 КОМПЛЕТ ЧЕТКИ : овој комплет содржи висококвалитетни четки за шминка х12 за лицето и очите ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : оваа колекција може да се користи за формули за течност, крем и прав, што ја прави идеална секојдневна четка за шминка. СУПЕР МЕКИ : четките се дизајнирани со супер - меки синтетички влакна, со елегантни бели рачки со метално розова облога. ВКЛУЧЕНА ТОРБА : Овие комплети доаѓаат во етерична, блескава кутија со патент за практично складирање и патување. БЕЗ СУРОВОСТ : сите Козметички производи НА БХ се потврдени Како Бесплатни Тестови За Животни и овој производ Е Сертифициран За Зајаче Што Скока.

Други карактеристики

Најдобри понуди