.

.

Звук Технологија СМ - 1000 Маса Врвот Конференција Состанок Микрофон Со Омни-Насочен стерео 3.5 мм Приклучок &засилувач; Аудио Сплитер

Звук Технологија СМ - 1000 Маса Врвот Конференција Состанок Микрофон Со Омни-Насочен стерео 3.5 мм Приклучок &засилувач; Аудио Сплитер

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Одлична аудио јасност Дејзи синџир способност. Целосна 360 степен омни-насочен. Вградено откажување наchо, намалување на бучавата и целосна дуплекс комуникација. Вклучува 8 стапки. кабел и 3,5 мм стерео приклучок. Два см-1000 микрофони плус Y-сплитер. Одржува вистинска лево / десно одвојување кога се користи со кој било од нашите конференциски рекордери, со вклучен 3,5 мм Лево/Десно Y-Кабел. Одвојувањето на каналот повторно го создава полето за стерео звук-совршено за конференциски состаноци каде што сите зборуваат одеднаш, или треба да покриете поголема просторија или област!.

Други карактеристики

Најдобри понуди