.

.

2 Парчиња 15 x15 Мотоцикл Карго Нето Со 6 Прилагодливи Куки Тешки Банџи Мрежа За Шлем Мотоцикли Еластичен Кабел Нето Складирање Врзи Надолу

2 Парчиња 15 x15 Мотоцикл Карго Нето Со 6 Прилагодливи Куки Тешки Банџи Мрежа За Шлем Мотоцикли Еластичен Кабел Нето Складирање

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Товарната мрежа ви овозможува лесно да ја поправите стоката, правејќи го патувањето побезбедно и поудобно Висококвалитетни издржливи автомобилски товарни мрежи за складирање на стоки, багаж, кошница, шлем, итн. Оваа банџи карго мрежа е идеална за мотоцикл, велосипед, кајак квад, кану, мопед, АТВ и многу повеќе. Јачина и лесно може да поправи голем товар. Лесен за употреба, лесен и пренослив. Компатибилен со повеќето мотоцикл задното седиште, велосипед задниот сет,. кошница за велосипеди, резервоар за гориво. Материјал-100% сосема нов и висок квалитет. Еластичната товарна мрежа е изработена од висококвалитетна гума, која е многу потрајна од обичната гума. Покриен е со најлон со висока јачина, кој има силна еластичност и цврстина и добра растегливост. Постојат 6 куки за фиксирање на багаж и корпи, шлемови, куфери, церади и други предмети. 6 апс пластичните куки се прилагодливи и издржливи. Широко Користена - оваа банџи товарна мрежа е погодна за мотоцикли, велосипеди, даски за веслање, кајаци, кануа, мопеди, Атв, моторни санки и се користи за товарење товар, багаж, корпи, шлемови итн. Нема да ја изгуби стоката за време на транспортот, да ја заштити вашата стока и да помогне да се спречат "падови". Неопходно е да се чуваат резервни шлемови и јакни или опрема и багаж за време на патувањето. Прилагодлив-тоа нема да го изгребе вашиот велосипед. Уникатната кука е дизајнирана да ги намалува гребнатинките и има под-куки. Едноставно поместете ја куката од еден квадрат во друга за брзо да го врзете оптоварувањето на мотоциклот, обезбедувајќи ви удобно прицврстување и инсталација без заплеткување. Големина-40*40см/1. Што Добивате-2х тешка товарна мрежа за мотоцикли со дебело и еластично јаже. Материјал-100% сосема нов и висок квалитет. Еластичната товарна мрежа е изработена од висококвалитетна гума, која е многу потрајна од обичната гума.

Други карактеристики

Најдобри понуди