.

.

16 Парчиња Св. Патрик Ден Пиво Ладилници Ракави Неопренови Може Изолирани Капаци за 12-Унца Конзервирана Пијалаци Шише Пијалок Во Денот На Свети Патрик Забава Фавори

16 Парчиња Св. Патрик Ден Пиво Ладилници Ракави Неопренови Може Изолирани Капаци за 12-Унца Конзервирана Пијалаци Шише Пијалок

DEN 888.00

Количина на стоки
Тековен

Што ќе добиете : пакетот содржи 16 парчиња неопренови ладилници за Пиво За Денот На Свети Патрик во 8 стилови, секој стил има 2 колоси, кои се погодни за конзервирани пијалоци од 12 унци, голема количина и избрани бои можат да ги задоволат вашите различни потреби Симпатичен дизајн : нашите ракави за ладилници се дизајнирани со класични Модели На Денот На Свети Патрик, како што се слатки и смешни леприкони, шамрок, тенџере со злато, отпечатоци од виножито и така натаму, опремени со видови зелени бои, живописни и светли, шик и привлечни, полни со радосен Вкус На Денот На Свети Патрик, толку добро прилагоден за повеќето празнични украси или материјали за забави. Широк спектар на употреба : ракавите за ладилници за пиво За Денот На Свети Патрик се соодветни за забавата За денот На Свети Патрик, исто така погодни за украсување забави, тие ќе ги импресионираат вашите гости и ќе направат забавен додаток на секоја забава И прослава На Денот На Свети Патрик; покрај тоа, тие се погодни за многу настани, како што се парада, кампување, затоплување на куќата, одмор, СКАРА во дворот, какви било спортски настани и активности на отворено. Лесен за употреба : тие ќе пропаднат кога не се во употреба, давајќи ви лесно складирање ; Секој поладен ракав е околу 2,9 х 4,3 инчи по преклопен, соодветна големина за извршување или складирање за следната употреба; а исто така може да собере некои бонбони, закуски, играчки или други мали подароци. Квалитетен метерјал : овие ладилници За Пиво За Денот на свети Педи се изработени од квалитетен неопрен со засилени шевови, издржливи, лесни и машински перат, отпечатени во двојни страни, така што без разлика како ги држите, можете да ги видите прекрасните слики и смешни зборови; тие Можат да помогнат да се изолираат вашите пијалоци, да се спречи пренесување на надворешни температури или топлина на телото во вашиот пијалок и да се одржат рацете суви.

Други карактеристики

Најдобри понуди