.

.

Дијамантска Ѕвезда Стакло 6.5 Dx10. 5 јасна Тегла W/Капак

Дијамантска Ѕвезда Стакло 6.5 Dx10. 5 јасна Тегла W/Капак

DEN 508.96

Количина на стоки
Тековен

Мерки 6 Направено од стакло. Висококвалитетно парче. Елегантен и софистициран. Отстранлив капак. Дијамантска Ѕвезда Стакло 6. 5" јасна тегла W/капак. Ние сме главниот увозник на квалитетни производи за стакларија. Имаме огромна количина на залихи за снабдување на вашите потреби за квалитетни производи од стакларија, по пристапни цени. Нашите категории се движат од уметничко стакло, жива, Чинии, цветни основи, градина и специјалност и сезонски и празнични. Со повеќе од 19 години искуство во индустријата, ние користиме и традиционална и напредна технологија за производство на квалитетни стакларија и со поддршка на нашиот тим за дизајн во куќата, бараме да го поставиме трендот и да нудиме нови производи секоја година. Дијамантската ѕвезда го носи најдоброто и во рачно разнесено и во машинско стакло.

Други карактеристики

Најдобри понуди