.

.

Makita P-00119 Shaping Belt 30mmx20.98 K100

Makita P-00119 Shaping Belt 30mmx20.98 K100

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Содржина : 5 парчиња Димензија : 30mmx20. Апликација : Пескарење дрво и редовен челик. Содржина : 5 парчиња. Димензија : 30mmx20. Апликација : Пескарење дрво и редовен челик. Клучен за визија на Макита е постојан стремеж за иновации во нашата технологија и нашите производи. Од нашите безбедносни решенија како AVT и екстракција на прашина, до нашата технологија за литиум-јонска батерија и полначи, Макита е во првите редови за нови идеи. Сето ова се сведува на нашиот посветен центар за истражување и развој во Јапонија, каде инженерите работат напорно за постојано да ги подобруваат нашите производи во сите аспекти, од потрошувачката на енергија до ергономскиот дизајн и функција.

Други карактеристики

Најдобри понуди