.

.

Заштитник на кожата на кожата на целото тело, компатибилен со HP 7 Plus Techskin Целосно покритие Clear HD филм

Заштитник на кожата на кожата на целото тело, компатибилен со HP 7 Plus Techskin Целосно покритие Clear HD филм

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Целосното тело на Techskin Full Body + Contect Contibtival со HP 7 Plus е специјално дизајниран со употреба на прецизна технологија за сечење ласер за да понуди максимална целосна покриеност на телото Флексибилноста на материјалот овозможува целосна покриеност дури и на заоблени уреди. Само-лекување, флексибилен, тежок, воен степен термопластичен уретан, дизајниран да го апсорбира влијанието. Techskin е отпорен на гребнатини, пункции, УВ светлина и нема да жолти. Лесна, докажана грешка и инсталација на анти-меур. Течното решение овозможува прилагодување за време на инсталацијата. Значително ги намалува прашините, маслото и отпечатоците од отпечатоци. Оптички транспарентен, практично невидлив и HD чист заштитник на екранот со мазна површина слична на стакло и „вистински допир“. Одлична алтернатива на типичен заштитник на екранот „статичко припивање“. Доживотна гаранција од производителот. Направено во САД. Вклучува оригинален заштитен капак на Skinomi Techskin + заштитник на екранот компатибилен со HP 7 Plus. Заштитете ја вашата инвестиција Што ако има начин да го задржите вашиот мобилен уред да изгледа чисто како првиот ден кога сте го купиле? Ние трошиме значително време во интеракција со нашите електронски уреди. Неизбежно е дека нашата дневна употреба ќе остави свој белег во форма на гребнатини, абразии и едноставно старо абење и солза. Додека има случаи и корици дизајнирани да ги заштитат нашите уреди, почесто отколку не, додадениот дел и тежината на заштитник само се чини дека ги прави несмасни да се справат. Користејќи ја истата оценка на термопластичен материјал на уретан што ја користи војската, филмот е издржлив, тежок и обезбедува заштита на површината слична на стакло, споредлива со случаи и капаци со заштитување на целиот ваш уред.

Други карактеристики

Најдобри понуди