.

.

Dasco Pro 584-0 3/16 x 5-1/2 висок удар со јаглероден челик

Dasco Pro 584-0 3/16 x 5-1/2 висок удар со јаглероден челик

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Машински до точни стандарди од топлински третиран, висок јаглероден американски челик Има широк спектар на употреба при возење и отстранување на такви работи како иглички и клучеви, по првичното отстранување од страна на машински удар или стартер. Користете пин -удар една големина помала од иглата што се вози за да спречите оштетување на страничните wallsидови што го содржат иглата.

Други карактеристики

Најдобри понуди