.

.

ТОРБА ЗА ПЕРЕЊЕ СО РЕШЕТКА ОД 2 парчиња Мрежести Кеси За Перење Патент Торба За Перење Торба За Чување Патувања Организатор На Торби За Порибување Блузи Долна Облек

ТОРБА ЗА ПЕРЕЊЕ СО РЕШЕТКА ОД 2 парчиња Мрежести Кеси За Перење Патент Торба За Перење Торба За Чување Патувања Организатор На Торби За Порибување

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

2 парчиња Мрежести Кеси За Перење Патент Торба За Перење Торба За Патување Торба За Складирање Нето Торби За Порибување Блуза Долна Облека Градник Машина За Перење Џемпер За Долна облека Розова Торбата за перење е дизајнирана да го заштити вашиот градник од заглавување и заплеткување додека миете машина. Вие само треба едноставно да ги ставите вашите предмети во торбата и да ги миете во вашата машина како и обично. Дизајнот на полиестерска мрежа овозможува водата и сапунот да циркулираат и темелно да ја исчистат облеката. Заштитете ја вашата скапоцена деликатна долна облека и чувајте ја добра како нова нашата торба за перење. Опис Издржлив и дише полиестерски материјал обезбедува темелно чистење и без мирис. затворањето со патент може безбедно да го одржува вашиот нежен градник додека миете машина. И патентите нема да ' рѓосуваат или дамкаат облека. Ефикасно заглавува, рипува и гребе за време на циклусот на перење. Карактеристики-Материјал : Полиестер-Големина : 18. 89 инчи-торбата за Перење е дизајнирана да го заштити вашиот градник од заглавување и заплеткување додека миете машина.

Други карактеристики

Најдобри понуди