.

.

Ayotu водоотпорен заштитен капак за трепкање на отворено/внатрешна камера и трепкање XT2/XT, без влијанието на ноќното видување со прилагодлива метална заграда за прил?

Ayotu водоотпорен заштитен капак за трепкање на отворено/внатрешна камера и трепкање XT2/XT, без влијанието на ноќното видување со прилагодлива

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетен водоотпорен заштитен капак и метална заграда против низа, посоодветен за употреба на отворено 360 степени прилагодување на аголот на Swive. Прилагодување на аголот на навалување од 90 степени. Целиот метален материјал. Излез за wallидот за измет за модул за синхронизација на трепкање, направете го вашиот дом почист и уреден. Соодветност! Погодно!. Компатибилност : Заштитното покритие на надворешната камера со метална монтажа е дизајниран за Blink Outdoor & Blink Indoor & Blink XT2/XT, а монтажот за модул за синхронизација Blink Sync е погодна за безбедност на Blink Home. (Без камера за трепкање и без модул за синхронизација на трепкање). Метална монтирање : Заштитник на надворешната камера на трепкање е инсталиран на wallидот со метална монтажа, што е отпорен на 'рѓа, водоотпорен, не-старечки и потрајни. Нема влијанието на ноќното гледање : Предниот дел на капакот за заштита на дождот на надворешната камера на трепкање, усвојува полу-завиткан дизајн и целосен водоотпорен дизајн на водоотпорен водоотпорен дизајн, што не влијае на функцијата за ноќно гледање на фотоапаратот, туку ја штити и безбедноста на фотоапаратот. Монтажа на излез на модулот : Камерата за трепкање опфаќа водоотпорно монтирање на излез со краток USB -кабел за модул за синхронизација на трепкање, без хаос и го зачувува вашиот простор, што е посоодветно за системот за безбедност на домот Blink. Список на пакети : 3 * Заштитна обвивка, 3 * Метална заграда, 1 * Излез за wallид, 1 * краток кабел, 1 * шрафцигер, 3 * 3 wallидна завртка, 3 * 4 завртка. Компатибилност : Заштитното покритие на надворешната камера со метална монтажа е дизајниран за Blink Outdoor & Blink Indoor & Blink XT2/XT, а монтажот за модул за синхронизација Blink Sync е погодна за безбедност на Blink Home.

Други карактеристики

Најдобри понуди