.

.

Lawei 255 слотови во боја на молив, повеќеслоен преносен молив држач за молив, пенкало со рачка и патент, голем капацитет Организатор на моливи во боја на молив за пенка?

Lawei 255 слотови во боја на молив, повеќеслоен преносен молив држач за молив, пенкало со рачка и патент, голем капацитет Организатор на моливи

DEN 344.00

Количина на стоки
Тековен

255 индивидуални слотови : ќе добиете куќиште со молив во боја со голем капацитет, има 255 индивидуални слотови (252pencil слотови и 3 поголеми слотови за бришач или острилка), секој молив има своја индивидуална дупка/лента Тој нуди сигурна и компактна просторија за складирање за предмети како моливи, маркери, бришачи, острилки. Премиум материјал : торбата за држач за моливи во боја на Lawei е изработена од трајно платно од Оксфорд и патенти за да може да се користи долго време. Оксфордското платно изгледа убаво нема да привлече крзно од животинско и прашина, како и ќе помогне лесно чиста. Силни патенти со висок квалитет ќе издржат тешка употреба. Индивидуален носител : Секоја кутија со молив има свој индивидуален држач, еластична лента го држи секој молив или пенкало безбедно и ги спречува да испаднат или да бидат зачекори. Со пет патенти, лесни за вас да ги класифицирате и организирате вашите моливи по боја и пристап до она што ви треба во секунди. Дизајн на преносна рачка : Големината на овој организатор на молив со рачка е приближно 11 L x 8 W x 3,8 H инчи. Рачките се доволно широки за да бидат значителни и удобни. Цврстата и издржлива рачка е дизајнирана за носење и ќе ви биде корисна за патувања на каде било.

Други карактеристики

Најдобри понуди