.

.

Нечинеци 10х10 рамка за сенка во сива боја со меко постелнина и реално стакло, кутија за приказ на кутија за сенка за да висат фотографии, билети, меморијали, награди, ?

Нечинеци 10х10 рамка за сенка во сива боја со меко постелнина и реално стакло, кутија за приказ на кутија за сенка за да висат

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

МДФ Премиум материјал : Рамката за кутии во сенка е изработена од еколошки материјал, со вистинска стаклена табла и лента за постелнина што совршено ќе го заштити вашиот приказ на меморијали. Кутијата со сенка е многу цврста и издржлива. Доволно простор за прикажување на вашите меморијали : Работниот простор на квадратната кутија за сенка е 12x12 инчи, длабочината на ентериерот е 1inch, надворешната длабочина е 1,8inch, доволно простор ви овозможува да ставите повеќе работи внатре, како што се фотографии, билети, награди, сертификати, цвеќиња или Други 3Д предмети против постелнината назад. Лесен за употреба и приказ : Случајот за прикажување на кутијата со сенка доаѓа со претходно инсталирани закачалки на грб, лесен за закачување на wallидот, исто така може да се прикаже на Table Top. Можете лесно да ги отворите флексибилните јазичиња одназад за да ги ставите или да ги промените работите внатре, многу погодност. Прекрасна декорација за дома : Совршена за создавање и заштита на вашите меморијали, закачете ја меморијата на кој било wallид на вашиот дом или прикажете ја на работна површина. Одличен избор за дома, канцелариска декорација, како и подароци за празници за вашите пријатели и семејства. Заштитно пакување : Рамките за кутии во сенка се внимателно спакувани со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на испорака.

Други карактеристики

Најдобри понуди