.

.

Муџи 16 Унца Шолја За Патување-Чаша За Пијалок Со Отстранлив Изолиран Капак За Мокар-Слика На Лонгхорн Од Ден Морис

Муџи 16 Унца Шолја За Патување-Чаша За Пијалок Со Отстранлив Изолиран Капак За Мокар-Слика На Лонгхорн Од Ден Морис

DEN 1025.60

Количина на стоки
Тековен

Муџи тамблерс - патничките чаши се комбинација од акрилна чаша Без бпа И Без Меламин И одлични изолациски и водоотпорни својства на материјалот за мокар од неопренови - Авторски Права Ден Морис. Слика официјално лиценцирана Од Ден Морис Дизајн Ад. "Рачно зашиениот капак со перничиња обезбедува сигурно држење и ја елиминира кондензацијата и потењето. Нема повеќе прстени на вашиот мебел, нема повеќе ладни и влажни раце. Нема повеќе салфетки или подлоги. Само ладни пијалоци. Тамблерите лесно се расклопуваат за чистење со одвртување на долното капаче. Чашата е безбедна за миење садови. Навлаката за мокар е отпорна на вода и дамки. Лесни дамки и течности избришете веднаш. Доколку е потребно, капакот е безбеден за перење и сушење во машина. Претворете ја Вашата Мугзи во кригла за патување со вклучен силиконски капак. По 5000 години, чашата за пиење еволуирала. Воведување на мугзи тамблери со силиконски капак за патување. Муџи тамблерите се комбинација од акрилна чаша Без БПА И Без Меламин И одлични изолациски и водоотпорни својства на материјалот за мокар од неопренови. "Рачно зашиениот капак со перничиња обезбедува сигурно држење и ја елиминира кондензацијата и потењето. Силиконскиот капак за патување ја прикрива Вашата Муџи на кригла за патување.

Други карактеристики

Најдобри понуди