.

.

Гкевер Автомобил Правосмукалка Безжична Правосмукалка За Домаќинство/Автомобилска Пренослива Правосмукалка

Гкевер Автомобил Правосмукалка Безжична Правосмукалка За Домаќинство/Автомобилска Пренослива Правосмукалка

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Поддлабокото ЧИСТЕЊЕ ● оваа мала правосмукалка безжична може да ви помогне да направите сеопфатно чистење со моќен мотор и долго траење на батеријата Пренослив правосмукалка ја чисти прашината, остатоците и другите ѓубре од теписи, автомобили, кујни, дневни соби и канцеларии со одлични перформанси. ●●БЕЗЖИЧЕН И ПРЕНОСЛИВ● овој рачен вакуум е без кабел и без проблеми што ви дава поголема погодност за вашата работа за чистење. Лесниот и безжичен дизајн на оваа правосмукалка за автомобил помага да се ослободи вашето движење насекаде за чистење на скалите, кујната, автомобилот или тешко достапните свиоци. ● ● ВГРАДЕНА АЛАТКА за ПУКНАТИНИ и Исклучување на ЗВУКОТ quar vac Со алатка За чистење Чисти тешко достапни простори со леснотија; со дизајнот на суспензијата на моторот, бучавата од резонанца е значително намалена, а удобната тивка употреба нема да го наруши. ● ● ЕДНОКРАТНО употреблив】 филтерот може лесно да се отстрани со ротирање на чашата за собирање прашина. Чашата и филтерот за собирање прашина треба само да се измијат со вода, а потоа да се стават на суво место за сушење. ● ● [Спирална порта за издувни гасови ● правосмукалката усвојува издувна порта за спирален дизајн, која може да ја исфрли топлината без да се загрее и да го продолжи работниот век на моторот. Ја визуелизира кофата за прашина, која лесно може да ја отстрани насобраната прашина и исто така може да се расклопи за перење. Поддлабокото ЧИСТЕЊЕ ● оваа мала правосмукалка безжична може да ви помогне да направите сеопфатно чистење со моќен мотор и долго траење на батеријата. Пренослив правосмукалка ја чисти прашината, остатоците и другите ѓубре од теписи, автомобили, кујни, дневни соби и канцеларии со одлични перформанси. ●●БЕЗЖИЧЕН И ПРЕНОСЛИВ● овој рачен вакуум е без кабел и без проблеми што ви дава поголема погодност за вашата работа за чистење. Лесниот и безжичен дизајн на оваа правосмукалка за автомобил помага да се ослободи вашето движење насекаде за чистење на скалите, кујната, автомобилот или тешко достапните свиоци. ● ● ВГРАДЕНА АЛАТКА за ПУКНАТИНИ и Исклучување на ЗВУКОТ quar vac Со алатка За чистење Чисти тешко достапни простори со леснотија; со дизајнот на суспензијата на моторот, бучавата од резонанца е значително намалена, а удобната тивка употреба нема да го наруши.

Други карактеристики

Најдобри понуди