.

.

Х-ДРИ Полиолефинска Цевка За Отпорност НА Пламен Што Се Собира На Топлина 2м Должина 0,8 мм Внатрешна Диа Транспарентна (Тубо игнифуго де полиолефина термоконтрабил?

Х-ДРИ Полиолефинска Цевка За Отпорност НА Пламен Што Се Собира На Топлина 2м Должина 0,8 мм Внатрешна Диа Транспарентна (Тубо игнифуго

DEN 432.00

Количина на стоки
Тековен

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин Нето Тежина : 2г; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска Смалувачка Цевка. Внатрешен Дијаметар : 0,8 мм / 0,03"; Сооднос На Собирање : Прибл. Должина ( прибл.) : 2М / 6,6 стапки(Надолжност (приближно.) : 2М / 6,6 стапки. Главна Боја : Транспарентна (главна боја : транспарентна. Земја На Производство : КИНА; Материјал : Полиолефин. Нето Тежина : 2г; Содржина На Пакетот : 1 х Топлинска Смалувачка Цевка. Внатрешен Дијаметар : 0,8 мм / 0,03"; Сооднос На Собирање : Прибл. Должина ( прибл.) : 2М / 6,6 стапки(Надолжност (приближно.) : 2М / 6,6 стапки. Главна Боја : Транспарентна (главна боја : транспарентна. Полиолефинска Цевка За Отпорност НА Пламен Што се Собира На Топлина 2м Должина 0,8 мм Внатрешна Диа Транспарентна ниска температура на смалување ја подобрува ефикасноста на производството.Многу тенки ѕидни цевки добра заштита за компоненти чувствителни на температура.Брз, безбеден, сигурен начин за завиткување на жици.Ниво На Отпорност На Пламен : V- - - W-1.

Други карактеристики

Најдобри понуди