.

.

DOITOOL 1pcs Држач За Чаши Џеб За Џеб Организатор Торбичка Тв Далечински Држач За Далечински Организатор Држач За Чаши За Кауч Под Каучот Маса Душек Торба За Складирање ?

DOITOOL 1pcs Држач За Чаши Џеб За Џеб Организатор Торбичка Тв Далечински Држач За Далечински Организатор Држач За Чаши За Кауч

DEN 181.76

Количина на стоки
Тековен

Чувствував ФОТЕЛЈА ОПТИМИЗИРАНО ПОСТАВУВАЊЕ и ПРИСТАПНОСТ - секој организатор покрај креветот вклучува 2 пара кука и сврзувачки елементи што се зашиени на и 2 други пара што можат да се прикачат на вашиот кревет, биро или маса со самолепливо за приспособен пристап. ДРЖАЧ ЗА ПИЈАЛОК на КАУЧОТ Мала тежина и лесно преклопување го прават тоа погодно да се земе и на ѕидот.Идеален за организирање книги за списанија, памфлет, далечински тв контролер, пенкала, закуски, очила, мобилен телефон, полнач, клучеви, пијалоци, шишиња со вода, пелени за бебиња, шише со млеко, играчки за кукли, слушалки,. СКЛАДИРАЊЕ НА ПОТПИРАЧОТ за РАЦЕ на КАУЧОТ Лесно Се Усогласуваат со речиси секој стилски тросед, стол, лежалка, душек и маса. Кафето/ сивиот дизајн совршено се совпаѓа со повеќето каучи, лежалки и столчиња со перница за рака. КНИГА ДАЛЕЧИНСКИ МАГАЗИН БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН : ЗАОБЛЕНИ агли за спречување на гребнатини и без безбедносни опасности. Најновиот дом во Американски стил, следејќи го трендот на домашна мода. ДРЖАЧ ЗА ТАБЛЕТИ ПОКРАЈ КРЕВЕТОТ КОРИСТИ ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ОРГАНИЗАЦИЈА ПОКРАЈ КРЕВЕТОТ – крајниот организатор за вашата спална соба, студентски дом, детски соби, па дури и болнички кревет, лесно можете да чувате книги, далечински управувачи НА ТВ, списанија, таблети, очила за читање или лаптоп!. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на торбата За Складирање-Материјал : најлон троседот виси организатор за складирање. - Големина : 27 х 20,5 х4см торба за складирање покрај креветот. - Боја : како што е прикажано торба за складирање во домаќинството. - Лесен пристап до дофат, одржувајте уреден и анти-изгубен дизајн далечински организатор. - Оваа ставка е торба за складирање кујна, која е изработена од врвен материјал за трајна употреба послужавник за рака за софа.

Други карактеристики

Најдобри понуди