.

.

20/25/32/50мм Цевки ФИТИНЗИ DN15 DN20 DN25 DN40 3/4/5-Начини DIY Пластични Цевки За Вода Спојка Заеднички Цевки Адаптер 1Pcs

20/25/32/50мм Цевки ФИТИНЗИ DN15 DN20 DN25 DN40 3/4/5-Начини DIY Пластични Цевки За Вода Спојка Заеднички Цевки Адаптер 1Pcs

DEN 422.08

Количина на стоки
Тековен

Црева За Вода Погледнете ја втората слика за детали. Погледнете ја втората слика за детали. Црева за вода 20/25/32/50мм Цевки ФИТИНЗИ DN15 DN20 DN25 DN40 3/4/5-Начини DIY Пластични Цевки За Вода Спојка Спојка Цевка Адаптер 1pcsdespreption : пвц пластични цевки конектори Инсталации за фитинг Sunt конектор големина : внатрешен дијаметар 20mm 25mm 32mm 50mmspecations : DN15 DN20 DN25 DN40.

Други карактеристики

Најдобри понуди