.

.

Ѓердан од сирена скали, подарок за ѓердан од деверуша, подарок за цвет сирена, свадбени фаворити, фаворити за подароци за невестински туш, приврзоци за роденденски ?

Ѓердан од сирена скали, подарок за ѓердан од деверуша, подарок за цвет сирена, свадбени фаворити, фаворити за подароци за невестински

DEN 63.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Легура и стакло кабохон, должина на ланецот : 24 '', боја : како што е прикажано Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет. Големина на месечината : 3,2 см*3,8 см, дијаметар од кабохон : 1,6 см, дијаметар на основата : 1,6 см. Убав рачно изработен подарок за себе или сакана. Се надеваме дека ќе уживате во истражување на рачно изработен накит во нашата продавница. Ослободете се слободно контактирајте ме со какви било прашања што ги имате, среќен сум што ќе одговорам брзо и да дадам се од себе за да го направам вашето искуство за купување. Среќен шопинг и благодарам што застанавте!. Фино или мода : мода. Материјал : легура и стакло кабохон, должина на ланецот : 24 '', боја : како што е прикажано , Големина на месечината : 3.2cm*3,8 см, дијаметар од кабохон : 1,6 см, базен дијаметар : 1.condition : 100% сосема нов и висок квалитет. Исклучено за забава, датум, шопинг итн. Лесно за носење/ исклучување. Нашите приврзоци се направени со архивска слика со висок квалитет, која е заштитена со кристално чиста стаклена купола која убаво ги подобрува уметничките дела. Приврзокот на овој ѓердан е изработен од стакло од кабохон со дијаметар од 16 мм што седи во обложена метална лента.

Други карактеристики

Најдобри понуди