.

.

Jtckarpu 50pcs женско лице_маски за еднократна употреба за возрасни празници за нега на кожата анти-прашина 3ply маска за дишење за жени и мажи

Jtckarpu 50pcs женско лице_маски за еднократна употреба за возрасни празници за нега на кожата анти-прашина 3ply маска за дишење за жени и

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

3-слој не ткаена ткаенина Прилагодливо затворање. Машина за перење и миење на рака. 【Маски за еднократна употреба за жени возрасни】 Заштитени за лице со дебели 3-слоеви. со припишување на печатење што ќе создаде мистериозна атмосфера. Ве штити додека ве прави да изгледате многу стилски и темперамент. 【Премиум материјал】 Маски за маски за еднократна употреба за возрасни за еднократна употреба е направена од 3 слоја на висококвалитетна неткаена ткаенина. Face_mask е анти-прашина, анти-плукање и анти-SMOG. Ирските зелени детелина маски ќе ви донесат среќа. 【Совршен дизајн】 Мекиот еластичен и свиткан мост на носот му помага на обоеното печатено лице за еднократна употреба на лице за возрасни во согласност со лицето. Внатрешниот слој е изработен од меко ткиво на лицето, без боја, нежна на кожата. 【Мека и светло тежина】 Обоеното печатено лице за еднократна употреба на лице за возрасни за еднократна употреба на лице е изработено од еластични дополнителни меки улоги, елиминирајќи го притисокот кон ушите, што го прави мека, удобна и многу напорна дише за да носите. 【Широка апликација】 Партиска маска за возрасни е совршена за какви било прилики. Не само свадби, невестински тушеви, причест, девојки дама ноќ надвор, забави, професионална работа, канцеларија, вечерно носење исто така совршено за подароците за Денот на Свети Патрик, забави за костуми, карневали. Совршен подарок за одмор на Денот на Денот на Свети Патрик за вашето семејство, пријатели и колеги. 3-слој не ткаена ткаенина. Прилагодливо затворање. Машина за перење и миење на рака. 【Маски за еднократна употреба за жени возрасни】 Заштитени за лице со дебели 3-слоеви. со припишување на печатење што ќе создаде мистериозна атмосфера. Ве штити додека ве прави да изгледате многу стилски и темперамент. 【Премиум материјал】 Маски за маски за еднократна употреба за возрасни за еднократна употреба е направена од 3 слоја на висококвалитетна неткаена ткаенина. Face_mask е анти-прашина, анти-плукање и анти-SMOG. Ирските зелени детелина маски ќе ви донесат среќа. 【Совршен дизајн】 Мекиот еластичен и свиткан мост на носот му помага на обоеното печатено лице за еднократна употреба на лице за возрасни во согласност со лицето. Внатрешниот слој е изработен од меко ткиво на лицето, без боја, нежна на кожата. 【Мека и светло тежина】 Обоеното печатено лице за еднократна употреба на лице за возрасни за еднократна употреба на лице е изработено од еластични дополнителни меки улоги, елиминирајќи го притисокот кон ушите, што го прави мека, удобна и многу напорна дише за да носите.

Други карактеристики

Најдобри понуди