.

.

Зебра Жирафа Леопард Канти За Складирање Со Капаци за Организирање Капаци За Складирање На Домови Со Рачки Оксфорд Кутија За Чување Коцки За Играчки За Кучиња

Зебра Жирафа Леопард Канти За Складирање Со Капаци за Организирање Капаци За Складирање На Домови Со Рачки Оксфорд Кутија За Чување Коцки

DEN 1224.00

Количина на стоки
Тековен

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за складирање се достапни во различни модели, кои можат да ја красат вашата спална соба, работна соба или дневна соба и да станат модерен украс на вашиот дом. ●Висококвалитетна Кутија За Складирање ● Нашата корпа со капак е составена ОД 300д оксфордска ткаенина + шуплива табла, без мирис, оксфордската ткаенина е потрајна од другите ткаенини. Дури и ако кутијата за складирање во канцеларија е делумно валкана, корпата со капак може да се избрише со влажна крпа. ①Одличен Дизајн На Производот Кантите за складирање имаат две рачки што лесно се сфаќаат лево и десно, кои лесно може да се лизгаат внатре и надвор кога ќе се стават на полица или во плакар. Корпата за облека има капак со леплива тока, што може совршено да го покрие горниот дел и да спречи влегување прашина, елиминирајќи ја маката од честото чистење. ●Лесно Се Склопува. Коцките за складирање може лесно да се соберат кога е потребно, стабилни и цврсти, со силна поддршка, декоративната кутија може брзо да се расклопи кога не се користи и не зазема премногу простор кога се чува. ●Погоден За Различни Сцени ● Уникатен дизајн на преклопување и редење, совршен за чување облека, документи, книги и играчки. Големата преклопна кутија за складирање со капак може да се стави под креветот, во плакарот, во дневната соба, во автомобилот и другите места што треба да се складираат. ●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци. Кутиите за складирање се достапни во различни модели, кои можат да ја красат вашата спална соба, работна соба или дневна соба и да станат модерен украс на вашиот дом. ●Висококвалитетна Кутија За Складирање ● Нашата корпа со капак е составена ОД 300д оксфордска ткаенина + шуплива табла, без мирис, оксфордската ткаенина е потрајна од другите ткаенини.

Други карактеристики

Најдобри понуди