.

.

Смешни ајкули Дизајн на тенџере држачи за кујнски печки постави 2 парчиња машина што може да се перат отпорни на топлина, топли влошки кои не се лизгаат за готвење и

Смешни ајкули Дизајн на тенџере држачи за кујнски печки постави 2 парчиња машина што може да се перат отпорни на топлина, топли влошки

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Што можете да добиете : Пакетот за држачи за тенџере поставува пакет вклучува 2 држачи за тенџере секој со големина од 8 инчи од 8 инчи, еден со џеб, еден без џеб, користете како топли влошки за топли садови, тенџере со кафе, топло тенџере, леано железо или сад за готвење Нашите производи се дизајнирани во Европа и се направени во Индија. Апликација : Дизајн на смешни ајкули „Топлите влошки“ се погодни за откривање на тенџерето во кујна, микробранова печка, печка и скара на отворено, итн. Овие топли држачи за бројачи за кујна може да се користат како триверт. Перформанси на Potholders : Внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина, што е полесно да се исчисти. Отпорен на загревање, можете да бидете сигурни дека вашите раце ќе бидат добро заштитени од овие високо квалитетни држачи за тенџере, отпорни на топлина. Материјал за држачи на тенџере : Водоотпорна полиестерска ткаенина + анти-топол материјал, изградбата на овие постери/врели влошки помага да се заштитат рацете и рацете од топлината на рерната. Материјалот отпорен на топлина ви овозможува безбедно да ги отстраните тавите за топли садови и садови од рерната. Услуга за клиенти : Ако имате какви било проблеми со нашите сопственици на тенџере, ве молиме известете ни. Ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга за вас, поддршка за враќање и размена. Што можете да добиете : Пакетот за држачи за тенџере поставува пакет вклучува 2 држачи за тенџере секој со големина од 8 инчи од 8 инчи, еден со џеб, еден без џеб, користете како топли влошки за топли садови, тенџере со кафе, топло тенџере, леано железо или сад за готвење. Нашите производи се дизајнирани во Европа и се направени во Индија. Апликација : Дизајн на смешни ајкули „Топлите влошки“ се погодни за откривање на тенџерето во кујна, микробранова печка, печка и скара на отворено, итн. Овие топли држачи за бројачи за кујна може да се користат како триверт. Перформанси на Potholders : Внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина, што е полесно да се исчисти. Отпорен на загревање, можете да бидете сигурни дека вашите раце ќе бидат добро заштитени од овие високо квалитетни држачи за тенџере, отпорни на топлина.

Други карактеристики

Најдобри понуди