.

.

Кптотс Дедо Мраз Шапка, Божиќ Шапка За Возрасни Декорација Кадифе Кадифен Супер Мека Задебелување, Црвена Меки Божиќ Дедо Мраз Шапка, Кадифен Обод и Удобност Лагер

Кптотс Дедо Мраз Шапка, Божиќ Шапка За Возрасни Декорација Кадифе Кадифен Супер Мека Задебелување, Црвена Меки Божиќ Дедо Мраз Шапка, Кадифен

DEN 1064.00

Количина на стоки
Тековен

Одличен Квалитет : Капата На Дедо мраз е изработена од мек, мек краток кадифен материјалМека удобна ткаенина заштитете ја главата и косата без иритација или пот!. Долгорочна Употреба : Убави бои, потребно е рачно миење.Висококвалитетниот материјал и изработката на бунарот обезбедуваат оваа капа на дедо мраз да трае уште многу сезони!. Дизајн класичен : Популарно црвено-бело совпаѓање, ќе ве натера Да почувствувате Дека Доаѓа Божиќ!. Божиќни Подароци : Божиќната капа е совршена за повеќето Возрасни, Жени и Мажи,одлични подароци за пријателите и семејствата. Капата На Дедо Мраз носи убава атмосфера Во Божиќ. Широка Примена : Погоден За Божиќ ,Ноќта на Вештерките, божиќен косплеј,годишна церемонија,активности во заедницата,празнична забава итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди