.

.

Обред Помош Пилула Потсетник, 1 e

Обред Помош Пилула Потсетник, 1 e

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Производи За Дозирање Неделниот Потсетник за Апчиња ви помага да запомните дневни лекови! Капаците што лесно се отвораат го означуваат денот во неделата со почетни и Брајови ознаки Изработени од проѕирна, издржлива пластика за да можете да кажете дали сте го земале лекот без да го отворите капакот. Големи индивидуални прегради држете лекови за секој ден во неделата. Идеален за витамини и други лекови. За отворање, нежно притиснете нагоре на јазичето капак.Забелешка : Како и кај сите уреди за складирање лекови, чувајте ги подалеку од дофат на деца. Големина : Л 7 3/8 "Л х 1 1/2" В х 1 " Д.

Други карактеристики

Најдобри понуди