.

.

Налепници За Среќна Пошта Со Најдобар Мирис Досега, Налепници За Мали Бизниси, Рачно Изработена Деловна Налепница, Налепница За Среќна Пошта, Ви Благодариме Налепн

Налепници За Среќна Пошта Со Најдобар Мирис Досега, Налепници За Мали Бизниси, Рачно Изработена Деловна Налепница, Налепница

DEN 223.84

Количина на стоки
Тековен

Смешен Дизајн : Нашиот Симпатичен мал бизнис ви Благодариме налепниците имаат атрактивен дизајн со смешни цитати и светли и слатки бои, кои можат да ги задоволат вашите дневни креативни, сопствени подароци и рачно изработени за различен бизнис Многу е корисно да ги импресионирате вашите клиенти. Се надеваме дека овие налепници ќе ви помогнат да го затворите односот со вашите клиенти и да го направите вашиот бизнис подобар и подобар. Големина : околу 1,5 инчи за секоја налепница за благодарност, измерена рачно. Лесно за кинење и залепување : овие самолепливи налепници, само откинете ги и залепете ги на површината на стоката, имаат добра адхезија, не е лесно да паднат. Разноврсна : овие обвивки за благодарност се совршени за вашата малопродажба или рачно изработени, онлајн продавница, , e Bay, Etsy, продавница за занаети, самопослуга, пекарница, Роденден, ден на мајката, денот на благодарноста, божиќ или сезона. Оставете добар впечаток кај вашите клиенти : тоа е добар начин да ги направите вашите клиенти поимпресионирани и задоволни од вашите производи. Погоден е за декорација на вреќи за пазарење, букети, кеси за бисквити, пликови, кеси за бонбони, шишиња, кутии за торта за печење и етикети за подароци. Боја : Шарен Стил : Креативен ПАКЕТ : Независна Големина На пакувањето : 1,5 инчи СЕКОЈА ТЕЖИНА на налепницата : 3,6 МЛ МАТЕРИЈАЛ : ФОРМА На Уметничка хартија : Превртете Повеќе за производот : 1.Ова е едноставен и среќен начин лесно и брзо да додадете личен допир на вашите нарачки и комуникации.

Други карактеристики

Најдобри понуди