.

.

Животно Куче Шепа Печатење Лента Ледено Кафе Ракав Еднократно Изолатор Чаша Ракав Со Рачка Неопренови Пијалок Држач Ракав За Топла Ладна Пијалаци 24-28оз

Животно Куче Шепа Печатење Лента Ледено Кафе Ракав Еднократно Изолатор Чаша Ракав Со Рачка Неопренови Пијалок Држач Ракав За

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

●ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : ледениот ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина од 4 мм, добра топлинска изолација, издржува истегнување Ракавот со рачка го олеснува држењето на чашите, помага да не се загрее ладниот пијалок и ги спречува прстите да се оладат. ●ЗАПРЕТЕ ЈА КОНДЕНЗАЦИЈАТА : Држете ги рацете топли и суви со нашиот ракав за чаши, спречете да се навлажните со капки вода после кондензација на пијалоци, уживајте во пијалокот без да се грижите колку брзо се топи. €ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ГОЛЕМИНА : Мала големина за 18-20 мл чаша, средна големина за 24-28 мл чаша, голема големина за 32 мл чаша, Нашиот чаша ракав имаат растеглив дизајн за да одговара на различни пијалоци. ●ЕДНОКРАТНО : може лесно да се измие и брзо ќе се исуши, само фрлете го во машината за перење или исплакнете го во мијалникот за да го исчистите ракавот. Се преклопува додека не се користи. Е-Пошта ако имате какви било прашања или грижи, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем. Изолиран Чаша Ракав За Топол И Ладен Пијалок Со Рачка Reusabel Кафе Пијалоци Држач ЗА Ракави СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : Издржлив Полиестер, Големина на неопренови : Мал : 18-20 мл; Среден : 24-28 мл; Голем : 32 мл Производ Придобивка : - СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : 3 големина за избор и материјал за зајакнување за да одговара на повеќето големини и форми на пијалок. - ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛ : ледениот ракав за кафе е изработен од издржлив неопрен со висока густина од 4 мм, добра топлинска изолација, издржува истегнување, преклопување.

Други карактеристики

Најдобри понуди