.

.

Адаптер за замена на AC Konkin Boo за Bosch Skil

Адаптер за замена на AC Konkin Boo за Bosch Skil

DEN 87.84

Количина на стоки
Тековен

Напреден дизајн, нова замена за висока преносливост за полначи Висока ефикасност на размена на енергија за контрола на работната температура и стабилна работа. Производ за замена : (не-ОЕМ, но 100% компатибилен) // Влезен напон : AC 100-240 V (влез во светот на AC). Преку заштита на напон, над заштита на топлина, сертификација на FCC CE. AC адаптер за Bosch Skil 2372-01 F012237200 7.2 V Li-Ion Power DC Charger. Напреден дизајн, нова замена за висока преносливост за полначи. Висока ефикасност на размена на енергија за контрола на работната температура и стабилна работа. Производ за замена : (не-ОЕМ, но 100% компатибилен) // Влезен напон : AC 100-240 V (влез во светот на AC). Преку заштита на напон, над заштита на топлина, сертификација на FCC CE. AC адаптер за Bosch Skil 2372-01 F012237200 7.2 V Li-Ion Power DC Charger. AC адаптер за Bosch Skil 2372-01 F012237200 7.2 V Li-Ion Power DC Charger.

Други карактеристики

Најдобри понуди