.

.

Fxuocza iPad 10.2 Случај Со Држач За Моливи за 2021/2020/2019,Ipad 9-ти /8-ми /7-ма Генерација Случај Со Заштитник На Екранот, Спиење За Автоматско Будење, Силиконска Кутија За Три Пати-

Fxuocza iPad 10.2 Случај Со Држач За Моливи за 2021/2020/2019,Ipad 9-ти /8-ми /7-ма Генерација Случај Со Заштитник На Екранот, Спиење За Автоматско

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

ipad 102 случај и заштитник на екранот специјално дизајниран за i Pad 9-Та Генерација 2021 (A2602/A2603/A2604/A2605), i Pad 8-та Генерација 2020 (A2270/A2428/A2429/A2430), i Pad 7-та Генерација 2019 ( A2197/A2200/A2198).Не е компатибилен со други ipad модели.2 е изработен од висококвалитетен pu (капак за лице) + tpu (долна обвивка) материјал, тенок и лесен дизајн, со одлична изработка и чувство. Лесен пристап до сите контроли и карактеристики (Камера, Звучник, Порти и Копчиња).Куќиштето за i Pad од 10,2 инчи доаѓа со скриен слот дизајниран да го држи вашиот молив. ipad 9-та генерација заштитник на екранот изработен со висококвалитетно ултра тенко (дебелина од 0,26 мм) калено стакло,2,5 Г заоблена интеграција на работ.9Ч цврстина површина Со Супер 98% HD транспарентност.заштитникот на екранот на i Pad обезбедува максимална заштита за целата површина на екранот на допир на екранот на вашиот таблет. Дизајнот на капакот на i Pad на трикратниот држач лесно може да го промени аголот за да ги задоволи вашите потреби за гледање и пишување.30 ° ∠влезниот режим делува како држач за тастатура; 65 ° ∠видео режимот може да дејствува како држач за екран,можете да ги ослободите рацете или да извршувате други забавни активности. По потврдувањето на нарачката, ipad куќиштето со заштитник на екранот ќе пристигне на дестинацијата во рок од 1-3 дена.Ако имате било каков проблем или предлог, ве молиме контактирајте со нас, ние обезбеди поддршка за вас во рок од 24 часа.2 случај и заштитник на екранот специјално дизајниран за i Pad 9-Та Генерација 2021 (A2602/A2603/A2604/A2605), i Pad 8-та Генерација 2020 (A2270/A2428/A2429/A2430), i Pad 7-та Генерација 2019 ( A2197/A2200/A2198).Не е компатибилен со други ipad модели.2 е изработен од висококвалитетен pu (капак за лице) + tpu (долна обвивка) материјал, тенок и лесен дизајн, со одлична изработка и чувство.

Други карактеристики

Најдобри понуди